Реалізовано

Проєкт ЄБРР - Україна: Програма з енергоефективності в житловому секторі

Тривалість
36 місяців (початок - лютий 2014 року)
Сума запитуваного внеску
193 000 євро
Цілі
  Підтримка регулювання енергоефективності житлових будинків та розробка політикиПідтримка ефективних фінансових інструментів для житлових інвестицій в енергоефективність.
  Цільова група
  Уряд України, Міністерство регіонального розвитку України, мешканці приватних будинків та багатоквартирних будинків, місцеві банки.
  Вигодонабувачі
  Власники житла, співвласники багатоквартирних багатоквартирних будинків, всі жителі України.
  Планові результати
  Поліпшення характеристик енергетичних об'єктів житлових будинків завдяки впровадженню заходів з енергоефективності за політичної, технічної та фінансової підтримки Уряду України та МФО.
  Основна діяльність
   Підтримка Уряду України у розробці технічних стандартів для покращення експлуатаційних характеристик будівельСтворення Переліку дозволених заходів та обладнання (List of Eligible Measures and Equipment або LEME) та Переліку постачальників та інсталяторів обладнання (List of Equipment Suppliers and Installers LESI) для інвестицій в енергетичну ефективність житлових об’єктів в УкраїніАналіз доступності енергозабезпечення домогосподарств та рекомендації щодо мережі соціального захистуАналіз бар'єрів та надання рекомендацій щодо системи стимулів для розкриття потенціалу ринку